Dołącz do nas w czwartek na kolejne spotkanie z magazynem sportów walki "Koloseum"

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprosić Was na nasze regularne spotkanie o nazwie „Koloseum”, które odbywa się każdego czwartku. Nasza audycja poświęcona jest sportom walki, a prowadzą ją Łukasz Jurkowski i Paweł Wyrobek. Tym razem, w programie pojawi się wybitny polski zawodnik walki w kategorii półśredniej, Daniel Skibiński, a także grupa stałych ekspertów. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz śledzić nasz program na Polsacie Sport Fight, Polsat Box Go

Podczas nadchodzącej audycji skupimy się głównie na dwóch zagadnieniach. Pierwszym z nich będzie gala UFC, która niedawno miała miejsce w Austin, drugim zaś powrót Daniela Skibińskiego do klatki podczas gali Hybrid MMA 2 w Lesznie, która odbędzie się 15 grudnia.

Będziemy również mieli okazję porozmawiać z Marcinem Bandelem, który niedawno utracił pas organizacji Brave CF.

Część programu poświęcona będzie pięściarstwu. Pogadamy o walce o mistrzostwo między Mateuszem Masternakiem a Chrisem Billamem–Smithem. Dodatkowo, dzięki technologii online, będziemy mogli połączyć się z naszym pięściarzem oraz z mistrzem świata kadetów, Fabianem Urbańskim i jego trenerem Patrykiem Tkaczykiem.

Przyjrzymy się również ponownie sobotniej gali w Kościerzynie, gdzie Nikodem Jeżewski zadebiutował w wadze ciężkiej. Dodatkowo, Jan Błachowicz opowie nam o swoich planach związanych z rewanżową walką z Aleksandarem Rakiciem.